دانلود Top Bike: Racing & Moto Drag v1.03 بازی موتورسواری اندروید – همراه نسخه مود

دانلود Top Bike: Racing & Moto Drag v1.03 بازی موتورسواری اندروید – همراه نسخه مود

“Top Bike: Racing & Moto Drag” عنوانی زیبا و جذاب در سبک بوده و به تازگی توسط استودیو T-Bull ساخته و پرداخته شده و به صورت رایگان در فروشگاه گوگل پلی عرضه گردیده است. هم چنین بازی پیشرو تاکنون با مجموع آرا حدود ۴۰ هزار نفر امتیاز بالا ۴٫۴ از ۵٫۰ و بیش از ۵ میلیون بار دانلود را تجربه نموده است.

شکست رقبا در بهترین بازی با موضوع مسابقه موتورسواران:

رقبا شما در سرتاسر شهر پراکنده شده اند و شما باید هر یک از آنان را با استفاده از توانایی های خود شکست دهید. قوانین را نادیده گرفته و از تجربه هیجان انگیز و نفسگیر بازی لذت ببرید.

رقابت حماسی:

موتور سیکلت خود را انتخاب نمایید و با ارتقاء و شخصی سازی اجزا مختلف آن رقیبان خود را یکی پس از دیگری شکست دهید. بالاترین سرعت خود را به ثبت برسانید و به بهترین موتورسوار شهر تبدیل شوید.

بزرگترین و بدترین چالش ها:

به یکی از باندهای موتورسواری شهر پیوسته و با انجام ماموریت های مختلف در بین آنان شهرت کسب کنید. باندهای موجود در بازی به مسابقات موتورسواری تنها به صورت تفریح نگاه نمیکنند بلکه با انجام جنایت های مختلف در صدد بدست آوردن قدرت و پول نیز هستند. به گفته آنها همه چیز در جهان رایگان است البته اگر آن را با زور بدست آورید.

خود را بسازید:

موتور خود را با انواع و اقسام آیتم ها و تجهیزات مختلف سفارشی سازی نمایید تا در هنگام پیروزی در مسابقات رقبا شما را بشناسند و در رقابت های پیشرو برای شما احترام قائل شوند.

کاوش در شهر:

شهر موجود در بازی به مناطق مختلفی تقسیم شده است که هر یک از باند های موجود یکی از این مناطق را تحت اختیار خود دارند. در حالت های مختلف بازی به رقابت با آنها پرداخته و از جوایز منحصربفرد بازی استفاده نمایید.

تبدیل شدن به یک افسانه:

بزرگراه بزرگ در انتظار کسانی است که به اندازه کافی شجاع بوده و بتوانند رقیبان خود را از سر راه بر دارند. اما جایزه بزرگ تنها به یک شخص تعلق خواهد داشت و آن شخص بهترین موتورسواران خواهد بود. آیا شما میتوانید بهترین باشید؟

سواری روان:

بازی Top Bike: Racing & Moto Drag بر روی اکثر دستگاه ها بهینه سازی شده است و تجربه ای روان و لذت بخش را در اختیار کاربر قرار میدهد. هیچ چیز شما را متوقف نخواهد کرد. شما را در جاده خواهیم دید.

Top Bike Racing & Moto Drag

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود Top Bike: Racing & Moto Drag v1.03 بازی موتورسواری اندروید – همراه نسخه مود

مطالب مرتبط