دانلود بازی پازل زمانی Adventure Time Puzzle Quest v2.0 اندروید – همراه نسخه مود + تریلر

دانلود بازی پازل زمانی Adventure Time Puzzle Quest v2.0 اندروید – همراه نسخه مود + تریلر

رقابت اصیل فکری که در سبک نقش آفرینی ارائه شده، این بار در بازی ماجراجویی فکری برگزار می شود! به فین، جیک و دوستان آنها ملحق شوید تا نبرد های فکری و پازلی فوق العاده ای را تجربه کنید! جواهرات هم شکل را پیدا کنید تا به دشمنان یورش برده و یک عالمه غنائم جنگی بدست آورید.

ماموریت های جبری!

پادشاه یخی با موش ها دچار مشکل شده است. پرنسس بابل گام باید نجات داده شود و پرنسس فلیم آماده اعلان جنگ است! با دوستان ماجراجوی خود متحد شوید و به ماموریت های مختلفی بروید و به ساکنان اوو کمک کنید!

دوستان مورد علاقه خود را جمع کنید!

شخصیت هایی مانند مارسلین، BMO، پرنسس بابل گام، پرنسس فلیم، گانتر و خیلی شخصیت های دیگر را استخدام کرده و گرد هم آورید! هر کدام از این قهرمانان توانایی های ریاضی خاصی دارند که می تواند دشمنان را نابود کند. تجربه بدست آورید و سطح خود را ارتقا دهید تا حملات بسیار ویران کننده تری را به دشمنان وارد کنید!

در جنگ نیاز به قدرتی داردی؟ فلوت فین و یا یک کیک قلب هیولا را بردارید! آیتم های غذایی و معجون های جادویی ویژه و خاصی را بسازید که به شما کمک می کند تا در نبرد ها پیروز شوید.

جواهرات جادویی هم شکل را پیدا کنید

سه یا چند جواهر هم شکل را پیدا کنید تا حمله کرده و از توانایی های خود استفاده کنید، اما مواظب باشید، موجودات شرور چند ترفند دارند که کار شما را در پیدا کردن جواهرات هم شکل بسیار سخت خواهند کرد. آماده باشید تا به بزرگترین قهرمان تبدیل شوید!

در تورنمنت ها شرکت کنید

آیا آماده مسابقات بزرگ هستید؟ به تورنمنت های پی در پی و رویداد های ویژه ملحق شوید تا شانس خود را برای بردن جوایز و آیتم های ویژه امتحان کنید!

بازی از زبان های مختلف از پشتیبانی می کند: انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی، اسپانیایی و برزیلی مجموعه زبان های موجود در بازی را تشکیل داده اند. باید اشاره کنیم که بازی برای اجرای صحیح و بدون مشکل نیازمند حداقل ۵۱۲ مگابایت رم می باشد و همچنین اتصال پایدار اینترنت برای انجام بازی ضروری است.

بازی “پازل زمانی” یک بازی جالب، سرگرم کننده و پر مخاطب برای سیستم عامل اندروید است که در سبک بازی های فکری و پازل بوده و توسط استودیو بازی سازی D3 Go ساخته و پرداخته شده است. این عنوان از بازی های اندروید به سبب برخورداری از گیم پلی چالشی و سرگرم کننده و سبک موضوعی منحصر به فرد می تواند گزینه خوبی برای صرف اوقات فراغت شما در گوشی ها و تبلت های اندروید باشد. شایان ذکر است که این بازی تا به این لحظه بیش از ۵ میلیون دانلود رسمی را در فروشگاه گوگل پلی تجربه کرده است.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود بازی پازل زمانی Adventure Time Puzzle Quest v2.0 اندروید – همراه نسخه مود + تریلر

مطالب مرتبط