دانلود بازی میراث وحش Maiden: Legacy of the Beast v306408 اندروید

دانلود بازی میراث وحش Maiden: Legacy of the Beast v306408 اندروید

بازی Maiden: Legacy of the Beast عنوانی جذاب در سبک نقش آفرینی میباشد که به تازگی توسط استودیو Roadhouse Games ساخته و پرداخته شده و به صورت کاملا رایگان در فروشگاه گوگل پلی عرضه گردیده است. هم چنین بازی پیشرو تاکنون با مجموع آرا حدود ۹ هزار نفر امتیاز بالا ۴٫۶ از ۵٫۰ و بیش از ۱۰۰ هزار بار دانلود را تجربه نموده است. این بار در نقش روحی نفرین شده به نام ادی قرار خواهید گرفت و باید برای رستگاری و هم چنین نجات موجودات دنیا با موجوداتی قدرتمند و هولناک به مبارزه بپردازید.

عنوان پیشرو دارای جهانی غنی و بسیار جذاب میباشد که در کنار موسیقی هیجان انگیز و خارق العاده قطعا شما را حیرت زده خواهد کرد. شما باید با سفر به مناطق مختلف بازی و شکست دادن دشمنان نفرینی را که همیشه به دنبال شماست یکبار برای همیشه در هم بشکنید.

روحی که شما کنترل آن را برعهده خواهید داشت دارای انواع و اقسام نیرو ها و توانایی های حیرت انگیز و عجیب است که میتوانید هر یک از آنها را با پیشروی در بازی ارتقاء داده و یا موارد جدید و قدرتمند تری را آنلاک کنید. هم چنین باید بدانید که دشمنان متنوع و قدرتمندی برای جلوگیری از پیشرفت شما در بازی حضور خواهند داشت از جمله هوروس , ویکرمن و ژنرال قطبی

همان طور که گفته شد برای ارتقاء شخصیتتان باید در بازی پیشرفت کنید در نتیجه هر چه دشمنان بیشتری را نابود کنید روح آنان به شما منتقل خواهد شد که از آنها میتوانید برای ساخت سلاحی ارزشمند و یا ارتقاء توانایی هایتان استفاده نمایید.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دانلود بازی میراث وحش Maiden: Legacy of the Beast v306408 اندروید

مطالب مرتبط