دایوسنتر

دایوسنتر

شارژ کردن گیفت کارت گوگل پلی

نکته ۱: قبل از شروع آموزش دوستان دقت کنند که جهت ردیم گیفت کارت گوگل پلی در play store سیستم عامل گوشی شما می بایست اندروید باشد و چنانچه سیستم عامل شما IOS می باشد شما با اپل و ردیم آن برروی دستگاه خود انجام دهید. که نحوه ردیم کردن گیفت کارت آیتونز را درسایت دایو سنتر در پست های قبل توضیح داده شده است.

کاربران گرامی با انتخاب گزینه، ردیم کردن میتوانید از روی آپارات گیفت کارت گوگل پلی را تماشا کنید ویا با کلیک بر روی ردیم  آموزش را بوسیله یوتیوب تماشا کنید در صورتی که قادر به تماشای آموزش نیستید میتوانید این آموزش را به شکل زیر دنبال کنید. آموزش شارژ کردن انواع گیفت کارت (از جمله شارژ کردن گیفت کارت پلی استیشن ،  ،گیفت کارت آمازون ،گیفت کارت اسکایپ ، اسپاتیفای و…… ) را هم میتوانید با کلیک بر روی کلمه آموزش مشاهد نمایید.

نکته ۲(مهم):قبل از شروع آموزش نکته بسیار مهمی را خدمت شما عزیزان باید گوشزد کنم آن هم گوگل به هیچ عنوان نباید متوجه ایرانی بودن شما شود(بدلیل تحریم) پس هرگونه اثری از خود اعم از جی پی اس اینترنت ایران شماره تلفن ایران ادرس ایران و……. به جا گذاشته نشود.

مراحل ردیم کردن گیفت کارت گوگل پلی

مطابق عکس در ابتدا وارد منوی گوشی خود شوید و google settingsرا انتخاب کنید.

گیفت کارت گوگل پلی ، شارژ گیفت کارت ، خرید گیفت کارت

 

 

پس از آن در قسمت Location گزینه off را لمس می کنید.

 

 

کپچر

 

کپچر 2

بعد از آن شما باید IP خود(محل استقرار خود در زمان اتصال به اینترنت)را تغییر داده و آی پی غیر ایرانی را جایگزین کنید برای این منظور شما نیاز به نرم افزار تغییر ای پی دارید که میتوانید از سایت   fakeaddressgenerator.com استفاده کنید.

fake address

بعد از آن شما از این سایت نیاز به zip code دارید تا بدین وسیله شما آدرسی غیر آدرس ایرانی را وارد کنید که در این سایت شما مطابق تصویر zip code را کپی کرده.

zip code

حال وارد سایت http://wallet.google.comشده و مشخصات جیمیل و رمز عبور خود را وارد کرده  sign inرا کلیک میکنید.

%d8%b4

در این قسمت مطابق عکس zip code کپی شده را در کادر سمت راست الصاق کرده و تیکadd a payment method later را گذاشته و  accept and create را کلیک میکنیم.

add-card

بعد از ورود سمت راست (تنظیمات)settings را کلیک میکنید.

setting

در اینجا باید دقت کرد که مشخصات شما باید تماما آمریکا باشه که برای این کار میتوانید از سایت  fakeaddressgenerator.com کمک بگیرید و همانگونه که zip code را از آن سایت انتخاب کردید آدرس و کشور را آمریکا انتخاب کنید.

تغییر آدرس

در این مرحله وارد سایت http://play.google.com شده و مشخصات جیمیل و رمز خودتان را وارد میکنید سپس گزینه redeem(شارژ کردن)را کلیک میکنید.

گیفت کارت گوگل پلی ،شارژ گیفت کارت گوگل پلی

redeem (شارژ کردن)

در اینجا شما نیاز به خرید گیفت کارت گوگل پلی دارید که میتوانید با مراجعه به سایت دایو سنتر کد شارژ مورد نظر خود را خریداری کرده و سپس آنرا در قسمت google play مطابق تصویر زیر  حساب خود را شارژ نمایید.

reedm code

بعد از زدن redeemموجودی حساب شما نمایش داده میشود که بعد از آن روی گزینه confirmکلیک کرده سپس حساب شما شارژ خواهد شد بعد از آن به خرید میپردازید مطابق تصاویر زیر:

accountاتمام شارژ

خب کاربران گرامی ممنون از صبر و شکیبایی شما آموزش ما به اتمام رسید با تشکر گروه پشتیبانی دایو سنتر(خرید انواع گیفت کارت پلی استیشن ، اپل و… )پاسخگوی شما در زمینه نظرات و پیشنهادات و انتقادات شما میباشند.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

دایوسنتر

ارتقا اندروید

مطالب مرتبط